Knight OnLine PK Serwer 4fun

Knight OnLine PK Serwer 4fun

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 14-02-2012 23:28:57

GhostOfShakur

Administrator

Zarejestrowany: 10-02-2012
Posty: 28
Punktów :   

Coś o serwerze

No więc tak, zacznijmy od tego skąd ten pomysł się wziął. Otóż od bardzo dawna można powiedzieć kręciło mnie takie coś choć nie powiem jestem w tym cienki więc korzystam z wielu poradników i pomocy od doświadczonych programistów. W końcu pomyślałem, że spróbuję coś takiego zmalować i może ktoś miałby ochotę zagrać. Z pomocą Seba z czarnego forum zaczęliśmy działać no i wyszło co wyszło.

Jakie plany związane z serwerem?

Dużych planów raczej nie mamy, sprzęt nie pozwala na utrzymanie 87643215 graczy i nie ma również funduszy by zakupić dedyka.

W jakich godzinach serwer miałby działać?

Jako, że ma być na razie "BETA" to oddaję wam głos w innym temacie w jakich godzinach serwer miałby stać Online żeby nie było pustek jak i również bezsensownego ciągnięcia prądu.


Jaki będzie max lvl?

Max lvl damy na 70 zapewne nie będzie to zły pomysł, jednak jakby nie wypaliło zawsze można zmienić.

Kiedy oficjalne otwarcie?

Heh dobre pytanie, najpierw trzeba się pozbyć najgorszych problemów naprawić dropa i te inne sprawy żeby można było sprawnie na spokojnie bez resów co 5 min grać.

A co z betą?

No cóż, serwer na chwile obecną pracuje, można wejść zobaczyć na spokojnie jak to wygląda w międzyczasie znaleźć i poinformować nas o ewentualnych błędach gry.


Co chcę osiągnąć tym, że się nie znam (a może i w ogóle nic nie wiem na ten temat) a utrzymując taki serwer?

Chcę mieć po prostu satysfakcję z tego, że w końcu coś mi się udało w tym kierunku.

Standardowo ktoś będzie pewnie overpower itp?


Nie, tutaj już zależy od was jak się postaracie, będą boss/np eventy, nie będzie żadnych itemów za $ bo i po co jak to sensu nie ma szczególnie na takim serwerze a mi pieniądze nie są potrzebne... Koledzy również nie będą mieli jakiś overpower itemów, możecie wierzyć lub nie ale tak właśnie będzie.


No cóż to chyba wszystko w tym temacie. W razie jakichkolwiek pytań czy czegokolwiek możecie śmiało pisać tutaj/pm lub gg 9057858

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nld.pun.pl www.wrzesniowki2009.pun.pl www.kuroshitsujicentrum.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.wsbfir2010.pun.pl